Global Gastro CML

Cloud Monitoring & Logistics

Projekt Global Gastro přivedl na svět opravdového kuchyňského detektiva! Víte, kolik energie spotřebujete? Víte přesná data posledních povinných údržeb a revizí? My vám tyto informace nabídneme v online formě dostupné kdykoliv a kdekoliv – i vašeho mobilu, či tabletu. To však zdaleka není všechno, neboť my ve svých službách zákazníkům nezůstáváme pasivní. Naši odborníci podrobí nashromážděná data profesionální analýze a doporučí vám úsporný plán na míru vaší kuchyně.

Vstup pro techniky Vstup pro klienty


Bezchybný monitoring zařízení

Díky neustálému monitoringu vašich zařízení budeme první, kdo si všimne sebemenší odchylky v jejich fungování – Čímž jsme schopni odhalit závadu dříve, než něco přestane fungovat. Jakmile si povšimnete závady, není nic jednoduššího, než nás kontaktovat pomocí systému CML, který nabízí možnost online nahlášení problému. CML systém vás také včas upozorní na blížící se data povinných revizí a údržeb všech zařízení. I ty si můžete objednat online a zbytek již vyřešíme za vás.


Nedostižná aplikace

Už vám nic neunikne. Buďte v obraze 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Když v lednici stoupne teplota – budete u toho. Když se v kuchyni zapne sporák – budete o tom vědět. CML systém s sebou přináší chytrou správu vašich zařízení v podobě cloudové aplikace dostupné odkudkoliv z vašeho počítače mobilu i tabletu.


Vše je pod 100% kontrolou

Buďte si jisti, že našemu online monitoringu nic neunikne! Měříme teploty, průtoky elektřiny, čímž plníme VAŠI povinnost danou směrnicí HACCP. v hledáčku CML systému se nachází také spotřeba. Pohlídáme také případné další relevantní veličiny jako například vlhkost, či světelnost. O všem si vedeme podrobné záznamy, jež jsou vám neustále k dispozici.


Optimalizace energií

Na závěr vše poctivě zanalyzujeme a navrhneme ideální řešení pro vaši kuchyň. Zbavíme vás zbytečně vysokých účtů za energie. Pomocí našich specialistů se pro vás vypracujeme takový plán, který vám pomůže k minimální spotřebě energie ve vaší kuchyni. Díky němu se vám veškeré investice do inovací zařízení a CML systému stoprocentně vrátí v nejkratším možném časovém úseku. A navíc veškerá data budou archivována a vám k dispozici například v podobě přehledných grafů.


CML systém je dítětem projektu Global Gastro, na které jsme právem pyšní. Jeho inovační složka tkví v zaštítění všech námi nabízených služeb a posunutí jejich mezí až za hranice vaší fantazie. Servis ještě nikdy nebyl tak rychlý, monitoring tak přesný a podrobný, data revizí a pravidelných údržeb tak přehledně k dispozici. A to vše na jednou místě, které je k dispozici online odkudkoliv a z jakéhokoliv zařízení včetně mobilu a tabletu. Spojte se s námi a vstupte do nového věku správy kuchyní!

Řídit kuchyňský provoz bude ode dneška pouze radostí. CML, neboli Central Monitoring & Logistics system Vám dokáže zobrazit veškerá aktuální data o stavu kuchyně pomocí instalace drobného zařízení v prostorách kuchyně. Zařízení komunikuje s webovou aplikací, jež je pohodlně dostupná z vašeho počítače, tabletu i chytrého telefonu. Hlídáme spotřebu energie všech zařízení. Na jedné stránce se Vám zobrazí informace o stavu každého zařízení, energetické vytíženosti, hlídáme i stupeň chladu v lednici, čímž vám napomáháme plnit povinnosti dané směrnicí HAPPC. Po zhodnocení energetické náročnosti kuchyně Vám naši poradci sestaví ideální plán úspory energií přesně na míru kuchyně. Tento systém zohledňuje především ekonomickou stránku věci. Investice do úsporných opatření garantuje její 100% návratnost. Nasazením energeticky úsporných opatření zvyšujete efektivitu provozu kuchyně a zároveň snižujete náročnost na energetický příkon. Také servis a revize nebyly nikdy jednodušší. Stačí pouze nahlásit požadavek v online aplikaci a my okamžitě začneme danou situaci řešit.

Kontrolovat celkový stav provozu online z vašeho počítače – Znáte pohodlnější způsob podnikání?