Ostatní služby, prostor pro vaše přání

Zobrazit všechny služby

Projektování kuchyní

Získali jste prostory, kde chcete vybudovat fungující stravovací zařízení a nevíte jak začít? I v tomto případě si Global Gastro ví rady. Projdeme s vámi projde celým procesem výstavby, či rekonstrukce kuchyně krok za krokem. Na začátku všeho je kvalitně vypracovaný projekt. Námi zajištěný projektant pro vás navrhne plně funkční prostor do nejmenších detailů. Zpracováváme projektové plány dle směrnicí HACCP, neboli podle Systému analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů Hazard Analysis and Critical Control Points, které jsou vyžadovány povinně u všech výrobců potravin na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 852/2004 ze dne 29. dubna 2004 o hygieně potravin. Provedení následných revizí pak už bude hračka. Následuje výstavba kuchyně. Nabízíme montáže nových kuchyní a barů od výrobců renomovaných značek: Bertos, Samsung, Retigo, Racional, Fiamma profesional, Silanos aj. Námi zajištění profesionálové z oboru gastronomie pak vašim zaměstnancům předvedou jak s novými zařízeními zacházet v každodenním provozu kuchyně. Uvedení zařízení do chodu bude tedy naprosto bez probémů a zbytečných komplikací.

Výroba nerezového nábytku

Nerezové příslušenský je velmi praktické, lehce omyvatelné a má dlouhou životnost. To z něj činí ideální materiál pro všechny velké kuchyně. Zajistíme pro vás dodávky nerezového nábytku, stolů, dřezů, regálů, digestoří a vyhřívaných nebo chladících stolů v mnoha typech a především – na míru vaší kuchyně.

Zajišťování ISO certifikací a bezpečnosti práce

Téma bezpečnosti práce rozhodně není položkou, která by se mohla brát na lehkou váhu. Zajištění potřebných dokumentů v oblasti BOZP a PO, včetně proškolení Vašich zaměstnanců o právních a ostatních předpisech je naprostou nezbytností pro každý dobře fungující podnik. Dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoníku práce a dalších právních předpisů, jsou všichni zaměstnavatelé povinni zajistit seznámení všech svých zaměstnanců s právními a ostatními předpisy týkající se bezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci. V případě jejich nedodržení se vystavují postihu ze strany kontrolních orgánů. S naší pomocí vše ale hravě zvládnete. Zajistíme vám veškerÉ povinnÉ BOZP certifikace i nutnou dokumentaci. Zprostředkujeme odborná školení pro veškerý personál, upozorníme Vás na nutnost rekvalifikací, či obstarání nových certifikátů. Profesionálové v oboru poučí Vaše zaměstnance o všem potřebném pro jejich práci, aby celá kuchyně mohla fungovat hladce a bez komplikací.