Nabídka služeb v oboru gastronomie

Kvalitní gastro servis dostupný v nejkratším možném čase, užití inovativní gastrotechnologie – takový je projekt Global Gastro.

Okamžité řešení závad a pravidelné kontroly zařízení jsou nezbytným předpokladem pro hladký chod profesionálního gastronomického provozu. Z naší nabídky služeb se můžete sami přesvědčit, že projekt Global Gastro Vám nabízí pohromadě všech 5 P pro perfektní chod provozu. Tajemstvím úspěchu našich služeb je inovativní CML systém, který posouvá kvalitu, organizovanost a rychlost našich služeb za hranice možností běžného gastroservisu.


CML systém, soukromé očko pro vaši kuchyň

Dohlíží na vaše zařízení. Všechny je eviduje a pečlivě moniturje. Zaznamenává jejich stav, provozní i vnitřní teploty, energetickou spotřebu a mnoho dalších dat. Více informací

Řídí servis. Jakýkoli problém můžete online nahlásit a naši technici jej budou bleskurychle řešit. CML systém to celé precizně řídí a o všem vás informuje. Více informací


Perfektní servis, pravidelné revize

Okamžité řešení závad. Online objednávka ogranizace servisu. Technici – profesionálové proškolení přímo od autorizovaného výrobce spotřebičů. Bezproblémová dostupnost servisu po celé ČR.

To jsou klíčové prvky servisních služeb Global Gastro, na které se můžete spolehnout v jakékoliv situaci.


Prodej gastrotechnologií

Široká nabídka kuchyňských zařízení, příslušenství i náhradních dílů. Od šroubku po celý konvektomat. Spolupráce s výrobci, kteří patří mezi špičky na trhu. Značkový servis i montáž. Rychlá doprava po celé ČR. V naší nabídce naleznety značky:

Nosreti, RM Gastro, Winterhalter, Lainox, Rational, Retigo, Fagor, Unox, Electrolux Professional, Bertos, Samsung, Meiko a další


Pronájem zařízení – půjčovna a operativní leasing

Potřebujete vybavet kuchyň bez starostí a bez velké investice? Poskytujeme dlouhodobý pronájem gastro technologií za výhodné ceny. Využijte náš operativní leasing.

Pokud hledáte možnosti krátkodobého pronájmu, využijte zařízení z naší půjčovny.


Přesný monitoring

Díky přesnému monitoringu dokážeme odhalit závady na vašich zařízení hned v zárodku, a ušetřit Vám tak čas i peníze.

Monitorujeme a archivujeme také teploty zařízení (vnitřní a provozní, vhodné pro HACCP), a jejich energetickou spotřebu. Tu dokážeme účinně optimalizovat a ušetřit vám až 30 % nákladů na energie.


Precizní značení zařízení laserem

Laserové gravírování je moderní způsob jak trvale označit váš inventář i vaše velká zařízení.

„Aby vám zůstalo, i co není přibité“
Jasným označením vlastníka předejdete krádežím vašich spotřebičů, ale i „záhadným úbytkům“ drobného inventáře.


Prostor pro vaše přání (ostatní služby)

Zajistíme pro vás vše, co se provozu kuchyní byť jen vzdálené týká. Projektanty pro stavbu či rekonstrukci kuchyně či celé restaurace. Výrobu nerezového nábytku na zakázku. Dovezeme a nainstalujem vám vše, co si budete přát – od lednice, až po vidličky na salát. Vše s potřebnou certifikací, včetně směrnic HACCP a školení o bezpečnosti práce.