Zpět

Nabídka služeb: Servis gastrotechnologií

Global Gastro chápe, že se o servisní firmu v případě nečekané komplikace musíte opřít. Alfou omegou prosperujícího podniku je bezproblémově fungující vybavení. Proto jsme pro Vás připravili širokou paletu služeb a námi sjednaní technici jsou připraveni splnit každý Váš požadavek.

Jsme schopni zajistit opravu přímo ve Vašem provozu nebo dílensky, a to u všech elektrických, či plynových zařízení. Nabízíme také opravy mechaniky strojů i rozvody vody či odpadu.

Co pro vás můžeme udělat

Profesionálové ve svém oboru

Nabízíme odborný, certifikovaný servis, který zahrnuje záruční i pozáruční opravy vašeho zařízení. Samozřejmostí je i dodávka náhradních dílů, nabízíme ale také větší rekonstrukce kuchyní. Zajišťujeme kvalitní a rychlý zásah po celé České republice.

Servis rychlý jako blesk

Vyhledávání v telefonních seznamech a sjednávání schůzek s opraváři, kteří mohou přijít až za týden a to ještě jen analyzovat škody – takovým časům již odzvonilo. Dnes si nemůžeme dovolit ztrácet čas. Klient očekává perfektně fungující podnik, do kterého se bude vždy rád vracet, a jeho očekávání jsou vysoká. CML systém se v tomto případě stává cenným pomocníkem, se kterým zvítězíte nad konkurencí. A jak to funguje? V případě komplikací okamžitě nahlásíte závadu a naši operátoři vás bezprodleně kontaktují, kteří začnou situaci okamžitě řešit. Než se nadějete, bude po problému.

Každý z našich techniků má samozřejmě také přístup do systému, který je dostupn na cloudu. Díky nepřetržitému monitoringu spotřeby energie, či stupně chladu zařízení prostřednictvím drobného přístroje, který je instalován je Vaší kuchyni, jsou mu dostupné cenné informace, dle kterých je schopen analyzovat problém s dosud neskutečnou přesností. Webovou aplikaci s aktualizovanými údaji o každém kuchyňském zařízení máte samozřejmě k dispozici i vy, čímž se Vám do rukou dostává plná kontrola a plná informovanost o stavu kuchyně kdykoliv a kdekoliv. Objevte nový rozměr organizovanosti. Právě ti, kdo drží krok s dobou, se dočkají úspěchu. Více o našich CML systémech se dozvíte zde .

Perfektní služby

Nezapomínáme také na chladírenský servis. Zajistíme bezproblémový chod lednic, mrazáků, výrobníků ledu apod.. Nabízíme vše od doplňování chladiva po montáž chladících a mrazících boxů na míru.

Ovšem nejlepším lékařem je prevence. Proto si pečlivě vybíráme své dodavatele zařízení a pracujeme pouze se špičkami na trhu.

Nabízíme certifikovaný servis od techniků proškolených přímo od výrobce techniky zejména u těchto renomovaných značek: Nosreti, RM Gastro, Winterhalter, Lainox, Rational, Retigo, Fagor, Unox, Electrolux Professional, Bertos, Samsung, Meiko a dalších.

K tomu, aby vaše zařízení zůstalo v perfektním stavu, velkým dílem přispěje také naše široká nabídka prodeje spotřebních materiálů pro gastrotechnologie, chemie a čistících prostředků, které z každého prostoru do pár minut vytvoří ideální pracoviště. Jistě si vyberete z nabídky veškerých spotřebních materiálů potřebných pro provoz a údržbu v kuchyňském provozu. Více o naší nabídce prodeje naleznete zde .

Naši servisní pracovníci pro Váš obstarají také pravidelné údržby a revize. Tak budete mít jistotu, že Váš provoz funguje nejen bez závad, ale také v souladu se všemi platnými vyhláškami včetně HACCP. Díky důkladné analýze monitorovaných dat jsme dokonce schopni závadám předcházet a odhalit problém již v samotném zárodku. Od běžných kalibrací, po závažnější opravy – nic pro nás není problém. Po každém zásahu předvedeme klientovi plnou funkčnost opravovaného zařízení.